Про це повідомляє власкор «ВолиньUA» з посиланням на спыльноту ЦЗ у Фейсбук.
В ході заходу, тренер кожному приділила увагу, зазначивши при цьому, що саме особистість починає формуватися з першого дня народження. На цей процес впливає морально-психологічна атмосфера в родині, стиль та характер виховання, спосіб життя дитини.
Присутні одностайно підтримували думку, щодо індивідуальності кожного. Величезний вплив на розвиток особистості здійснює школа, ВУЗ. Особистість продовжує формуватися і розвиватися у трудовому колективі.
Самовиховання завжди відіграє величезну роль у формуванні характеру людини. Кожен мав можливість побачити себе в типовому портреті, який відповідає різним темпераментами таким, як: холерик, сангвінік, флегматик та меланхолік. Діагностика на темперамент допомогла учасникам краще зрозуміти себе з іншої сторони. Саме з тієї сторони з якої їх бачать сторонні люди.
![](../storage/2018/08/02/post_image_154147499936.jpg)
Фахівець наголошувала, що найперша умова самореалізації людини-це можливість легко задовільняти свої елементарні потреби, що необхідні для підтримки свого фізичного існування. Адже, коли людина змушена всі сили віддавати лише на те, аби не померти з голоду або нагодувати дітей, то їм, звичайно, не до розвитку своїх здібностей. Мати вільний час – це беззаперечно означає бути вільним.
Людина, яка постійно змушена підкорятися чужим наказам, жити за однаковим для всіх «регламентом», немає можливостей для самореалізації. Тому, визначення для кожного певних прав і свобод та їх забезпечення-одна з найнеобхідніших умов самореалізації людини.
![](../storage/2018/08/02/post_image_154147500021.jpg)
Варто зрозуміти, що найважливішими складовими психологічної діяльності людини є її якості. Їх розвиток у процесі професійного становлення призводить до формування професійно важливих якостей.
Таким чином, модель фахівця має бути динамічною: у ході формування професіонала повинні змінюватись окремі кваліфікаційні характеристики і зв’язок між ними.
![](../storage/2018/08/02/post_image_154147500131.jpg)
Таким чином, можна зробити висновок, що кожна людина несе відповідальність за повноту своєї самореалізації. Бо реалізувати себе-означає не просто здійснити свої наміри й задуми, а хоча б якоюсь мірою виправдати ті надії, які покладалися на нас іншими.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У громаді на Іваничівщині підготували класну кімнату за вимогами Нової Української Школи