Про це «ВолиньUA» стало відомо з прес-служби поліції у Волинській області.
У рамках цієї концепції на Національну поліцію покладається функція з проведення конкурсу, призначення поліцейського на посаду та його професійного навчання. При цьому участь у конкурсному відборі такого дільничного братимуть представники ОТГ.
![](https://vl.npu.gov.ua/assets/sites/vl/2018/Jul/18_07_%D0%9E%D0%A2%D0%93_2.jpg)
«Основна суть проекту – у кожній ОТГ додатково ввести посаду дільничного офіцера поліції. Громада може запропонувати свою кандидатуру на цю посаду. Після успішного відбору кандидат навчається, поліція забезпечує його заробітною платою, форменим одягом, а громада – створює відповідні умови для роботи дільничного. Цей працівник стежитиме за порядком тільки на території громади і буде підзвітний їй», – повідомив присутнім Сергій Козак.
![](https://vl.npu.gov.ua/assets/sites/vl/2018/Jul/18_07_%D0%9E%D0%A2%D0%93_3.jpg)
За розрахунками, дільничний офіцер поліції має обслуговувати територію з населенням від трьох до шести тисяч людей, із урахуванням специфіки місцевості. Громада має забезпечити поліцейського службовим приміщенням, комп’ютерною технікою, тощо.
![](https://vl.npu.gov.ua/assets/sites/vl/2018/Jul/18_07_%D0%9E%D0%A2%D0%93_4.jpg)
Під час заходу його учасники обговорили питання налагодження тісних відносин між поліцією та населенням, залучення молоді до роботи у поліції, зокрема, на посаді дільничного офіцера, узгодили спільну позицію щодо забезпечення реалізації проекту.